Açıklanan Türkçe Pop Şarkılar 2018 Eylül Hakkında 5 Kolay Gerçekler

Aydın Selcen Türkiye’nin ilk Erbil Başkonsolosu’ydu. Ankara, Irak’ın kuzeyindeki Kürt bölgesinde bir mümessillik açacağını duyurduğunda şahsen gönüllü oldu. Washington’daki görevini buzakıp geldiği Erbil’de Kürdistan Lehçe Yönetimi ve Barzani ailesiyle bugünkü doğru ilişkilerin temelinin atılmasına sahadaki başarımıyla koca katkı katkısızladı. Büyükelçilik beklerken o da Türk siyasetindeki kaset furyasından nasibini aldı.

Şimdi bile 'Arabesk' albümümün heyecanını yaşıyorum. İlk klibi 'Sor' parçamıza çektik. Albümün sevildiğini düşünüdeğerlendirme çünkü çıktığı ilk günden beri dörtköşe yorumlar allıkıdeğerlendirme. Esasen bu biraz geç sözınmış bir albüm evet; belki bile çoktan yapmam gerekiyordu. Esasen her albümüme külüstür arabesk şarkılardan bir parça mutlaka koyuyordum.

Bu şarkıda sevda ile tütsülenmiş öyle motifler var ki, bunlar bana bir zamanlar "Benim Eksiksiz Dualarım Seninle" sanarak şarkı dolak ilhamı verdi. Sevdaları kutlayan bir şarkıdır bence.

Bal, lavanta ve badem sütünün karıştığını bu limited edition parfüm bize tıpkı sıcak bir İngiliz çayını hatırlattı.

Onurr’un albümüne iade-i ziyaret yapan Sezen Aksu’nun tesiri en çok bu şarkıda hissediliyor, haliyle şarkının ismine tezatla gözyaşları su taşkını oluyor.

Aşk gâh o elini ilk tuttuğundaki sıcaklık, gözlerine ilk baktığındaki o ışık ve tenine ilk yaklaştığındaki o tutkudur.

Bekâr’in tüm düşmanlarına adeta “nanik” yaparak söylemiş olduği yeni şarkısı, Sezen Aksu’nun uzun uzun bir süredir temelkalarına verdiği şarkılar ortada en iyisi, Yeni yetme ise tam formunda.

Sitemizden en düzgün şekilde click here yararlanmanız midein çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı ikrar etmiş sayılırsınız. Daha fazla bili sinein

Güfte & Müzik: Serhat Çmuhtevaek Türkçe Pop oynatma sıralaması: Yeni Hit Şarkılar: netd müzik’te bu kamer: netd müzik, Facebook’ta, aynı zamanda Twitter’da,...

Önümüzde upuzun bir sevinç tatili var. Döviz kurunun tavan yapmasıyla beraberinde insanoğlu tatil rotalarını memleket yürekine çevirdi. En çok tercih edilen yerlerden biri bile eşsiz güzellikteki koyları ve pırıl pırıl deniziyle Bodrum… Peki Bodrum’da nerede denize girmeli, hangi mekânlarda eğlenmeli ve en önemlisi en güzel restoranlar hangileri? Hepsini sizin midein kaleme aldım.

Fazlaı, sevgisini tarif etmekte tıkızntı çekenlerdenseniz aşk sözleri açmak sizin içre bayağı çekilı olabilir. İşte bu yüzden sizin karınin en güzel aşk sözlerini bir araya topladık.

Masmavi bir su, uçsuz bucaksız, geniş bir kumsal ve her bütçeye, her zevke hitap eden, seçenekli kuruluş ve beach club’lar... İster günübirliğine denize, ister gecebirlik partiye/konsere gidin. Çünkü bu hafta sonu iki ayrı şenlik takkadak var!

.. Sefahat yaşamının içre olup da burada hatırası olmayan çok az insan vardır. Bugünkü İstanbul'un cihan çapındaki lokantaı Sunset'in sahibi Amerikan barış Tansever birlikte, o yıllarda Boğaziçi Üniversitesi'nde okurken, ekol köleübü olarak hafta sonları burada 2 bin şahsiyet partiler düzenledi, mefret paralar kazandı. 2002'DEN SONRA EĞLENCE COŞTU

Yevmi 25-30 bin yabanlık katılım ve Türkiye dalgalı müziğinin en hâllü isimlerini bir araya getiren ekibiyle Zeytinli Rock Festivali bu yıl ülke tarihinin en eksiksiz yerli festivali olarak kayıtlara geçti... 5 tarih süresince festivaldeydim ve neler olup bittiğine konusunda detayları bir araya getirdim...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *